Опори світлофорні СВГ-Ф

Опори світлофорні СВГ-Ф

Стойки светофорные Тип СВ | ктц металлоконструкция

ПРИЗНАЧЕННЯ світлофорних Опор
Стійки світлофорні призначені для забезпечення безпеки дорожнього руху за допомогою установки світлофорів і дорожніх знаків. Для збільшення оглядовості можливе виготовлення стійок з виносом над проїзною частиною. На дані стійки є можливість встановлювати додаткове обладнання: систему відеоспостереження, світлосигнальне табло, декоративні елементи.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ світлофорних ОПОР
Стійки виготовляються з високоякісного листового металопрокату. При виборі матеріалу враховуються кліматичні умови району експлуатації, навантаження на опору з урахуванням коефіцієнта запасу міцності. Горіння конічні опори виготовляються з листової сталі з одним поздовжнім швом. Стійки мають конічну форму і поперечний переріз четирехгранніка або восьмигранника.

ПЕРЕВАГИ світлофорних ОПОР
Даний тип опори дозволяє монтувати світлофори, дорожні знаки різного типу. Конструкції опор розробляються в індивідуальному порядку за згодою із замовником та заводом-виробником.

ОСОБЛИВОСТІ встановлення світлофорних ОПОР
Монтаж конструкцій проводять відповідно до вимог нормативних документів на монтаж і правилами, встановленими проектом організації будівництва (ПОС) і проектом виробництва монтажних робіт (ППР).

Антикорозійне покриття світлофорних ОПОР
Застосовуються наступні види покриттів:
- цинкове захисне, нанесене методом гарячого цинкування;
- цинкове захисне з подальшим забарвленням;
- лакофарбове.
5.2.6.2 Технічні вимоги до захисту від корозії.
5.2.6.3 Покриття шпильок і кріпильних виробів.