Флагшток Тип ФГ

Флагшток Тип ФГ

ПРИЗНАЧЕННЯ ФЛАГШТОКОВ

Це вертикальна конструкція для вивішування прапора або реклами. Як правило, базою для флагштока служить несиловим гранована опора з механізмом підйому / спуску прапора і пристосуваннями, які забезпечують стійкість. Даний тип опор може бути під фланцеве з'єднання або безпосередньою установкою в грунт.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ФЛАГШТОКОВ

Стовбури флагштоків виготовляються з листової сталі з одним поздовжнім швом. Стійки мають конічну форму і поперечний переріз четирехграннік або восьмигранник. Із зовнішнього боку стовбура є механізм спуску-підйому прапора. Флагшток висотою до 12 метрів виготовляється з однієї секції, більше 12 метрів - з двох секцій.

ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ
ФЛАГШТОКОВ

Флагшток встановлюється безпосередньо в грунт або на залізобетонний фундамент (при наявності фланцевого з'єднання).
1) Установка флагштока безпосередньо в грунт проводиться з подальшою заливкою вільного простору в котловані бетоном. Довжина підземної частини опори визначається особливостями грунту та умовами експлуатації виробу.
2) Установка флагштока під фланцеве з'єднання здійснюється на залізобетонні фундаменти, що мають в своєму складі металевий фундамент, який виконує роль закладного елемента. Металеві фундаменти необхідно замовляти окремо. Опора має фланцеве вузол кріплення, що полегшує її транспортування і установку.
Стійка під фланцеве з'єднання, повинна кріпитися до металевого фундаменту за допомогою болтів або повно-різьбових шпильок, при цьому повинні бути передбачені отвори під анкерні болти (шпильки).

Антикорозійне покриття
ФЛАГШТОКОВ

Застосовуються наступні види покриттів:
- цинкове захисне, нанесене методом гарячого цинкування;
- цинкове захисне з подальшим забарвленням;
- лакофарбове.
5.2.6.2 Технічні вимоги до захисту від корозії.
5.2.6.3 Покриття шпильок і кріпильних виробів.