Елемент світлоповертаючі

Дорожные катафоты (световозвращающие элементы для дорожных ограждений) | ктц металлоконструкцияДорожные катафоты (световозвращающие элементы для дорожных ограждений) | ктц металлоконструкция

Дорожні катафоти (світлоповертаючі елементи для дорожніх огороджень)

Елемент світлоповертаючий виготовляється.
Матеріал елемента: Ст 3пс5.
Покриття: гаряче оцинкування.
Світловідбиваюча плівка: класу Б.

Установка световозвращателей

  1. Елемент світлоповертаючий слід кріпити до секції балки огородження болтом М16х45 (М16х35) по ГОСТ 7802 (болт М16х30; М16х35 по ТУ 1630-016-71915393) з напівкруглою головкою і квадратним підголовником, з гайкою М16 і з шайбою 20, в поглибленні в середній частині поперечного хвилястого профілю балки (при наявності декількох рядів балок - в поглибленні середній частині поперечного профілю нижньої балки). При цьому кутова частина кронштейна свотовозвращателя повинна бути розташована перед місцем кріплення кронштейна до секції балки.
  2. На дорогах, де проїжджі частини протилежних напрямків руху не розділені за допомогою огорож, световозвращательние елементи встановлюють таким чином, щоб водій справа бачив червоний свотоотражатель, а зліва - білий. На дорогах з розділовою смугою або з одностороннім рухом застосовують світловідбиваючі елементи, на яких справа і зліва від проїжджої частини одного напрямку повинен бути світловідбивачі червоного кольору, спрямований на зустріч руху.
  3. Световозвращатели встановлюють по всій довжині огорожі з інтервалом 4,0 м (в т. Ч. На ділянках відгону і зниження).

Світлоповертаючий елемент

Світлоповертаючий елемент - конструкція, яка здатна повертати потік світла його джерела. Тому всі об'єкти дороги, які позначені подібними елементами, стають видимими для водія в світлі фар транспортного засобу. Існують наступні види катафотов (ціна яких є невисокою): дорожній катафот для бар'єрної огорожі і сигнальний прапорець.

Дорожні катафоти

Дорожній катафот встановлюють на дорожнє огородження бар'єрного типу. Являє собою конструкцію трикутної форми з нарізним кінцевиком для кріплення. Такий дорожній катафот (ціна якого сподобається багатьом замовникам) виготовляється з металу товщиною 3 мм з антикорозійним покриттям. В спеціальні поглиблення наклеюється плівка або попередньо упаюється скло для запобігання стирання.

Також існують оснащені світлодіодами дорожні катафоти. Ціна їх не набагато вище. Вони помітні при будь-яких погодних умовах, в будь-який час доби і ідеальні для установки в тунелях.

Ми пропонуємо вибрати дорожній катафот, ціна якого задовольнить будь-якого замовника.

Посмотрите другие виды продукции: